Predseda MO APVV Bratislava IV zvoláva v súlade s čl. 7 ods. 2 stanov APVV členskú schôdzu, ktorá sa bude konať dňa 22. februára 2024 o 15:30 h v priestoroch "Dom kultúry Dúbravka" - oranžová sála. Svoju účasť, prípadne neúčasť nahláste najneskôr do 15.2.2024 na mobil: 0904 905331 alebo e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Pozvánku na členskú schôdzu a program schôdze Vám zasielam aj e-mailom.

Ing. Ján Palárik
predseda MO APVV Bratislava IV


     Predseda MO APVV Bratislava IV v súlade s čl. 7 ods. 2 stanov APVV zvoláva členskú schôdzu, ktorá sa bude konať dňa 5. mája 2022 od 16:00 h v priestoroch Domu kultúry Dúbravka na Saratovskej ulici v Bratislave - Dúbravke. Program rokovania členom MO APVV Bratislava IV bude zaslaný e-mailom.
     Po skončení schôdze bude spoločenské posedenie v reštaurácii Dobrý deň, ktorá je v priestoroch Domu kultúry Dúbravka.

Ing. Ján Palárik
predseda MO APVV Bratislava IV


     Výročná členská schôdza MO APVV Bratislava IV sa bude konať dňa 13. februára 2020 v reštaurácii Rock café na ul. Sch. Trnavského 2/c, areál kúpaliska Rosnička v Bratislave-Dúbravke (zastávka električky č. x5 Horné Krčace) od 16:00 h. Členské známky na rok 2020 si môžu členovia našej MO Bratislava IV zakúpiť na uvedenom mieste od 15:00 h. Bližšie informácie na č. 0904 905331, celý program si môžete pozrieť tu .

Ing. Ján Palárik
predseda MO APVV Bratislava IV


Správa prezídia APVV

     V sobotu dňa 14. 9. 2019 sa uskutočnil pod záštitou prezídia APVV v poradí už V. ročník krajskej súťaže trojčlenných družstiev MO APVV z Bratislavského kraja vo varení guláša. Hlavným organizátorom bola v tomto roku MO APVV Bratislava IV. Akcia sa konala v krásnom prostredí  Malých Karpát v areáli chaty Poľovného združenia Záhorská Bystrica. Počasie sa vydarilo a akcia bola úspešná aj vďaka vytvoreniu ideálnych podmienok a materiálnej pomoci predsedníctva MO APVV Bratislava IV. Už od začiatku súťaže (10:00 h) nám robili zvukovú kulisu poľovníci domáceho združenia, ktorí tam organizovali súťažnú streľbu.
     Súťaže vo varení gulášu sa zúčastnili trojčlenné družstvá zo všetkých MO APVV Bratislavského  kraja a to Bratislava mesto a okolie, Bratislava II, Bratislava IV, Bratislava V, Malacky a Pezinok. Prítomní boli aj predsedovia týchto MO. Každé družstvo malo tričká s logom APVV a názvom svojej miestnej organizácie a aj iné odevné doplnky vhodné na takúto akciu. Predsedom hodnotiacej komisie bol predseda poľovníckeho združenia pán. Urbanič, členovia p. Brštiak (hospodár) a p. Matúš (policajt vo výslužbe a poľovník) a predsedovia APVV MO dohliadali na priebeh a regule varenia. Predložené vzorky jednotlivých družstiev boli označené tak, že bola zabezpečená plná objektivita pri ich posudzovaní nezávislou komisiou. Komisia určila poradie a aj víťaza, ktorý získal putovný pohár na ďalší rok takto: 1. MO Malacky 2. MO Pezinok, 3. MO BMaO, 3. MO BA IV, 4. MO BA II, 5. MO BA V.

Družstvá na prvých troch miestach získali poháre, všetky družstvá diplomy a každý súťažiaci aj upomienkové predmety ( čiapku s logom APVV a odznak APVV). Ceny odovzdal 1. viceprezident  APVV JUDr. Martin Sitiar, Predseda MO BA IV Ing. Ján Palárik spolu s predsedom hodnotiacej komisie Ing. Rudolfom Urbaničom.
     Účastníci sa dohodli, že spoluorganizátorom ďalšieho v poradí už VI. ročníka bude MO APVV Bratislava V. Fotografie si môžete pozrieť tu.

prezídium APVV


     MO APVV Bratislava IV oznamuje, že v sobotu dňa 14. septembra 2019 v čase od 9:00 h sa bude konať V. ročník krajského kola súťaže vo varení guláša MO v Bratislavskom kraji. Predpokladané ukončenie bude o cca 15:00 h. Súťaž sa uskutoční v priestoroch poľovníckej chaty "Na plácku" v Záhorskej Bystrici, Tešedíkova ulica, kde bude možnosť zakúpiť si občerstvenie. Na podujatí radi privítame našich členov, ich rodinných príslušníkov a priateľov a prišli povzbudiť súťažiace družstva a ochutnať výsledok ich snaženia.

Ing. Ján Palárik
predseda MO APVV Bratislava IV