Narodeniny členov od 1.8. do 31.8.2019
         
  Meno Priezvisko výročie MO APVV
  Eduard ALMÁŠI 71 BANSKÁ BYSTRICA
  Jozef BLANÁRIK 68 BANSKÁ BYSTRICA
  Magdaléna CIENIKOVÁ 64 BANSKÁ BYSTRICA
  Ivan ČUNDERLÍK 55 BANSKÁ BYSTRICA
  Milan DRDOŠ 60 BANSKÁ BYSTRICA
  František FARKAŠ 64 BANSKÁ BYSTRICA
  Milan GOLDMAN 58 BANSKÁ BYSTRICA
  Vojtech HAMRÁK 65 BANSKÁ BYSTRICA
  Margita HERINGOVÁ 55 BANSKÁ BYSTRICA
  Ján HRAŠKO 52 BANSKÁ BYSTRICA
  Branislav JURKOVEC 68 BANSKÁ BYSTRICA
  Ladislav KATANA 63 BANSKÁ BYSTRICA
  Ján KLIMENT 66 BANSKÁ BYSTRICA
  Marian KUČERA 68 BANSKÁ BYSTRICA
  Ján LEŠKO 63 BANSKÁ BYSTRICA
  Ján MARKOŠ 62 BANSKÁ BYSTRICA
  Pavel MICHALKO 68 BANSKÁ BYSTRICA
  Jaroslav MIKLOŠKO 62 BANSKÁ BYSTRICA
  Miroslav PILÁT 64 BANSKÁ BYSTRICA
  Viera PRESPERÍNOVÁ 60 BANSKÁ BYSTRICA
  Pavel SUROVČÍK 69 BANSKÁ BYSTRICA
  Štefan URAM 72 BANSKÁ BYSTRICA
  Imrich VESELOVSKÝ 81 BANSKÁ BYSTRICA
  Milan GAŠPARIK 67 BARDEJOV
  Hana KAŠČÁKOVÁ 62 BARDEJOV
  Ján PASNIŠIN 66 BARDEJOV
  Peter ŽIVČÁK 51 BARDEJOV
  Ľudovít BEŇO 62 BRATISLAVA II
  Vladimír BOROVIAK 72 BRATISLAVA II
  Marián FÁBRY 65 BRATISLAVA II
  Juraj GAJDOŠ 71 BRATISLAVA II
  Daniela JANEČKOVÁ 61 BRATISLAVA II
  František MICHŇAK 63 BRATISLAVA II
  Ľubomír BAVOLÁR 74 BRATISLAVA IV
  Miron BILORUSKÝ 56 BRATISLAVA IV
  Eva MARKOVÁ 59 BRATISLAVA IV
  Milan MIKUŠÍK 68 BRATISLAVA IV
  Juraj MRÁZ 62 BRATISLAVA IV
  Mária MÚTALOVÁ 66 BRATISLAVA IV
  Miroslav RÁC 68 BRATISLAVA IV
  Štefan TAKÁČ 79 BRATISLAVA IV
  Dana BIELKOVÁ 61 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Peter BUBENÍK 57 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Mária HACKLOVÁ 69 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Ľubomír HOFFER 72 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Iveta HYČKOVÁ 59 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Darina CHLEBCOVÁ 59 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Richard LANCZ 54 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Marián MADER 62 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Miroslav MEDVEĎ 63 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Milan MIKULA 68 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Jozef MORAVANSKÝ 66 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Ján MÔCIK 53 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Otakar NÁHLOVSKÝ 70 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Imrich NÉMETH 48 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Gabriela RIDARČÍKOVÁ 63 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Jozef ŠTRPKA 68 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Miroslav ŠUŇAL 57 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Romeo TENGERI 46 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Vladimír VELČICKÝ 70 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Milan ZÁBRANSKÝ 63 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Drahoslav ČERNÝ 62 BRATISLAVA V
  Jozef GAJDOŠ 60 BRATISLAVA V
  Ladislav GALOVICH 73 BRATISLAVA V
  Dionýz GRÉDY 68 BRATISLAVA V
  Jaroslav HARŠÁNYI 70 BRATISLAVA V
  Štefan HORECKÝ 76 BRATISLAVA V
  Jozef JOKL 66 BRATISLAVA V
  Ladislav KLUČIAR 63 BRATISLAVA V
  Ján KOPČAN 62 BRATISLAVA V
  Pavol KOTLÁRIK 64 BRATISLAVA V
  Václav KUDELA 65 BRATISLAVA V
  Richard MÉSZÁROS 68 BRATISLAVA V
  Stanislav MOSNÁR 58 BRATISLAVA V
  Ľubomír MRVA 70 BRATISLAVA V
  Štefan MÚČKA 64 BRATISLAVA V
  Ľudovít MÜLLER 66 BRATISLAVA V
  František MURÍN 71 BRATISLAVA V
  Andrej NEMTUDA 63 BRATISLAVA V
  Peter ONDRÁŠ 67 BRATISLAVA V
  Jozef PAVLIKOVSKÝ 65 BRATISLAVA V
  Svatopluk RATUSKÝ 60 BRATISLAVA V
  Dušan ŠAJDÁK 78 BRATISLAVA V
  Jaroslav TOMAŠOVIČ 63 BRATISLAVA V
  Viktor VALLO 48 BRATISLAVA V
  Jozef VRÁNSKY 66 BRATISLAVA V
  Róbert BESTVINA 48 ČADCA
  Pavol BRIŠ 58 ČADCA
  Pavol ČAMBOR 58 ČADCA
  Peter GREŇO 55 ČADCA
  Pavol MARKO 66 ČADCA
  Ivan ČELLÁR 46 DOLNÝ KUBÍN
  Peter HLADEK 54 DOLNÝ KUBÍN
  Jaroslav JANÍK 66 DOLNÝ KUBÍN
  Pavol JEDLÁK 74 DOLNÝ KUBÍN
  Milan KRISTOFČÁK 58 DOLNÝ KUBÍN
  Eva LEDAJOVÁ 61 DOLNÝ KUBÍN
  Rudolf PALKO 66 DOLNÝ KUBÍN
  Peter URBÁNEK 57 DOLNÝ KUBÍN
  Ján ZEMÁNEK 49 DOLNÝ KUBÍN
  Zuzana BITTEROVÁ 50 DUNAJSKÁ STREDA
  Július FEKETE 60 DUNAJSKÁ STREDA
  Ľudovít SZABÓ 65 DUNAJSKÁ STREDA
  Ondrej VARGA 53 DUNAJSKÁ STREDA
  Jozef BUTKO 65 GALANTA
  Tibor FRANTA 65 GALANTA
  Róbert GRÁF 43 GALANTA
  Anton MATEJIČKA 52 GALANTA
  Ján PUK 73 KOMÁRNO
  Vojtech TÓTH 62 KOMÁRNO
  Peter ANTOL 57 KOŠICE
  Andrej BALOG 63 KOŠICE
  Rastislav BALOG 49 KOŠICE
  Jozef BENEJ 70 KOŠICE
  Ján BODNÁR 65 KOŠICE
  Štefan CZOMPOLY 68 KOŠICE
  Miroslav ČIŽMÁR 59 KOŠICE
  Vincent ČONKA 55 KOŠICE
  Ján ČORŇÁK 65 KOŠICE
  Peter DULÍN 54 KOŠICE
  Michal FEDOR 55 KOŠICE
  Milan FEDURCO 69 KOŠICE
  Andrej FERKO 93 KOŠICE
  Ján FĽAK 71 KOŠICE
  Vladimír GAJDOŠ 57 KOŠICE
  Hristo GLUŠKOV 69 KOŠICE
  Ladislav GOLIAN 68 KOŠICE
  Michal HARČÁR 74 KOŠICE
  Imrich HÉGER 63 KOŠICE
  Darina HÉGEROVÁ 59 KOŠICE
  Ján HOSTOVČÁK 62 KOŠICE
  Andrej HRICZO 86 KOŠICE
  Rudolf HUMEŇAJ 61 KOŠICE
  Róbert KAÁN 52 KOŠICE
  Jaroslav KONDÁŠ 49 KOŠICE
  Igor KOŽEJ 52 KOŠICE
  Jaroslav KRÁŽEL 53 KOŠICE
  Stanislav KRIŽOVSKÝ 63 KOŠICE
  Bohuslava KURCINOVÁ 74 KOŠICE
  Ján KUŽMA 74 KOŠICE
  Ladislav LEHOCKÝ 57 KOŠICE
  Michal MARCINKO 62 KOŠICE
  Jaroslav MIHÓK 66 KOŠICE
  Marián MROČ 57 KOŠICE
  Ladislav NAGY 83 KOŠICE
  Ján NOVÁK 64 KOŠICE
  Ján OLEXA 56 KOŠICE
  Margita PAVLIČKOVÁ 69 KOŠICE
  Peter PETERGÁČ 62 KOŠICE
  Rudolf PILARČÍK 53 KOŠICE
  Michal ROŠKO 82 KOŠICE
  Miroslav SMRČO 55 KOŠICE
  Jozef STAŠÁK 55 KOŠICE
  Miroslav SURMANEK 68 KOŠICE
  Michal ŠAFRANKO 71 KOŠICE
  Peter ŠČERBA 63 KOŠICE
  Robert ŠTOFKO 69 KOŠICE
  Vladimír ŠUTÁK 65 KOŠICE
  Jozef TREBUŇÁK 50 KOŠICE
  Róbert TRIŠČ 48 KOŠICE
  Gabriel TUROK 65 KOŠICE
  Daniel VAJDA 52 KOŠICE
  Jozef VARGA 70 KOŠICE
  Ján KAKALEJČIK 64 KRÁĽOVSKÝ CHLMEC
  Štefan SZŰCS 67 KRÁĽOVSKÝ CHLMEC
  Dušan BEHÁRKA 56 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Václav KYŠKA 68 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Marián MAJER 61 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Peter ŇURC 61 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Rudolf GRUJBÁR 71 MALACKY
  Ladislav LETENAY 58 MALACKY
  Pavol PIVÁK 50 MALACKY
  Peter PROŠEK 52 MALACKY
  Miroslav ŠIMANSKÝ 60 MALACKY
  Bohumír ZAŤKO 66 MALACKY
  Dušan BALKO 54 MARTIN
  Milan DODOK 74 MARTIN
  Peter HANČÁK 53 MARTIN
  Juraj JURČÍK 51 MARTIN
  Peter KORNUTA 63 MARTIN
  František MOLNÁR 64 MARTIN
  Ľubomír PACALAJ 72 MARTIN
  Ľubomír RUMAN 57 MARTIN
  Ján ŤAŽKÝ 63 MARTIN
  Juraj ŽIAČIK 63 MARTIN
  Michal DOLINIČ 54 MICHALOVCE
  Miloš DŽARA 59 MICHALOVCE
  Bartolomej JAKUBČÁK 77 MICHALOVCE
  Stanislav KAROL 57 MICHALOVCE
  Ján POLÁK 60 MICHALOVCE
  Tomáš REMECKÝ 61 MICHALOVCE
  Peter BUDZÁK 56 MOLDAVA NAD BODVOU
  Zoltán KULCSÁR 54 MOLDAVA NAD BODVOU
  Peter PETHÖ 63 MOLDAVA NAD BODVOU
  Ladislav STUPÁK 55 MOLDAVA NAD BODVOU
  Ladislav TANCER 52 MOLDAVA NAD BODVOU
  Ladislav TÓTH 50 MOLDAVA NAD BODVOU
  Štefan VARGA 67 MOLDAVA NAD BODVOU
  Jozef ŽUPČAN 53 MOLDAVA NAD BODVOU
  Vladimír BARTAKOVIČ 55 NITRA
  Ján BENČ 70 NITRA
  Peter BLAŠKO 69 NITRA
  Peter BOTKA 58 NITRA
  Jozef ČANKY 55 NITRA
  Štefan ČAPEK 65 NITRA
  Jozef DANIŠ 62 NITRA
  Marián GRÁC 65 NITRA
  Anton HLINČÍK 71 NITRA
  Karol KOMÁR 82 NITRA
  Jozef KORPÁŠ 72 NITRA
  Ivan KOŠŤÁL 76 NITRA
  Miroslav KRAJČÍK 58 NITRA
  Peter KRAUS 61 NITRA
  Pavel MARTVOŇ 69 NITRA
  Miroslav RAJČÁNI 66 NITRA
  Marián ROŠKO 65 NITRA
  Radoslav SOLNÍK 51 NITRA
  Milan ŠKOREC 62 NITRA
  Milan ŠRANK 65 NITRA
  Peter ŠVEC 65 NITRA
  Ľudovít VARGA 59 NITRA
  Vladimír VLČEK 63 NITRA
  Ivan VNUK 57 NITRA
  Peter ZAUJEC 56 NITRA
  Viliam ŽITNÝ 70 NITRA
  Jozef AGG 70 NOVÉ ZÁMKY
  Anton DIAN 74 NOVÉ ZÁMKY
  Ján GALBAVÝ 64 NOVÉ ZÁMKY
  Jozef HARIS 75 NOVÉ ZÁMKY
  Gustáv HERC 73 NOVÉ ZÁMKY
  Robert HORÁK 52 NOVÉ ZÁMKY
  Peter JANIČ 56 NOVÉ ZÁMKY
  Milan KEMÉŇ 64 NOVÉ ZÁMKY
  Karol KRUTÁK 65 NOVÉ ZÁMKY
  Ľubomír MAJERSKÝ 57 NOVÉ ZÁMKY
  Ivan MIŠKOVIČ 69 NOVÉ ZÁMKY
  Mikuláš PÉČI 71 NOVÉ ZÁMKY
  Štefan PINTEŠ 65 NOVÉ ZÁMKY
  Peter RUSZNÁK 51 NOVÉ ZÁMKY
  Milan HALAJ 64 PEZINOK
  Vladimír JUŠČÁK 68 PEZINOK
  Branislav KERN 61 PEZINOK
  Vojtech NÉMETH 69 PEZINOK
  Ondrej REICHBAUER 69 PEZINOK
  Milan ROMAŇÁK 76 PEZINOK
  Stanislav STREZENICKÝ 67 PEZINOK
  Martin ŠPÍREK 63 PEZINOK
  Kornel TULEJA 64 PEZINOK
  František CINTEL 56 POPRAD
  Jozef DLUGOŠ 61 POPRAD
  Peter KLIMA 59 POPRAD
  Viera KLIMKOVÁ 62 POPRAD
  Ján KUKURA 68 POPRAD
  Milan STANČÁK 69 POPRAD
  Dušan STANČEK 69 POPRAD
  Štefan ŠELEP 65 POPRAD
  Luboš BOŽELNÍK 61 POVAŽSKÁ BYSTRICA
  Ivan HLUCHÝ 53 POVAŽSKÁ BYSTRICA
  Jozef MARTINEC 70 POVAŽSKÁ BYSTRICA
  Jozef SEDLÁČEK 65 POVAŽŠKÁ BYSTRICA
  Radoslav SLANINKA 46 POVAŽSKÁ BYSTRICA
  Jaroslav CUPRÁK 61 PREŠOV
  Milan IVANČO 72 PREŠOV
  Štefan JENČO 70 PREŠOV
  Milan KAŇUCH 68 PREŠOV
  Peter KAŠČÁK 78 PREŠOV
  Milan KIŠEĽA 68 PREŠOV
  Vladimír KULKA 70 PREŠOV
  Štefan LABAŠKO 75 PREŠOV
  Valentín ĽAŠ 58 PREŠOV
  Dominik MIKUŠ 69 PREŠOV
  Radoslav POPOVIČ 49 PREŠOV
  Pavol REPÁK 70 PREŠOV
  Štefan STRUŇÁK 58 PREŠOV
  Ján ŠTEFÁNIK 49 PREŠOV
  Vladimír VELČEK 52 PREŠOV
  Štefan BELLA 67 PRIEVIDZA
  Miroslav KLAMÁR 45 PRIEVIDZA
  Igor KORIČANSKÝ 67 PRIEVIDZA
  Ján RONČÁK 67 PRIEVIDZA
  Miroslav SLATINSKÝ 47 PRIEVIDZA
  Štefan ŠEVČÍK 68 PRIEVIDZA
  Ervín ZELENÍK 62 PRIEVIDZA
  Martin MÁTÉ 54 RIMAVSKÁ SOBOTA
  Jaroslav REPA 64 RIMAVSKÁ SOBOTA
  Peter RUKAVICA 58 RIMAVSKÁ SOBOTA
  František ŠVAJKO 63 RIMAVSKÁ SOBOTA
  Milan ALMÁŠI 71 ROŽŇAVA
  Jozef GAJDOŠ 67 ROŽŇAVA
  Štefan KOLLÁRIK 81 ROŽŇAVA
  Aladár KOSZTÚR 52 ROŽŇAVA
  Robert POLGÁRI 46 ROŽŇAVA
  Karol POLYÁK 62 ROŽŇAVA
  Dušan ŽUDEL 55 ROŽŇAVA
  František BUCHTA 77 RUŽOMBEROK
  Milan JURČO 61 RUŽOMBEROK
  Juraj MEDVECKÝ 57 RUŽOMBEROK
  Štefan VACULÍK 71 RUŽOMBEROK
  Vladimír GARAJ 60 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Stanislav HAZUCHA 63 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Dalibor JANCKULÍK 55 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Ľubomír LIESKOVAN 58 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Miroslav MACKO 56 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Branislav MATLOŇ 53 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  František NÉMETH 69 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Milan OCHABA 73 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Mária OMASTOVÁ 69 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Jozef SEMAN 52 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Vladimír SERAFÍN 67 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Igor ŠEFRANKO 73 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Šimon ŠKVAREK 67 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Ján BACHORÍK 48 SENICA
  Roman FODOR 48 SENICA
  Milan GUČEK 66 SENICA
  Miroslav HRUBŠA 75 SENICA
  Marián KUSÝ 66 SENICA
  Libor LÁNIK 53 SENICA
  Ján ŠTEPANOVSKÝ 67 SENICA
  Pavol TURAN 72 SENICA
  Ján BAGIN 67 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Alfonz KAĽAVSKÝ 60 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Vladimír KOŇAK 55 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Štefan KUKOĽ 67 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Emil MAGDA 61 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Pavol PAVLÍK 71 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Štefan SÚKENÍK 53 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Peter CHUDÝ 69 SPIŠSKÉ PODHRADIE
  Gustav LAUF 75 SPIŠSKÉ PODHRADIE
  František SOLČIANSKY 76 SPIŠSKÉ PODHRADIE
  Andrej JENČÍK 58 STARÁ ĽUBOVŇA
  Andrej KAŽIMÍR 71 STARÁ ĽUBOVŇA
  Tibor RAK 48 STARÁ ĽUBOVŇA
  Dušan BORŠOVSKÝ 66 SVIDNÍK
  Milan ŠTINÁR  66 SVIDNÍK
  Ladislav CSILLAG 52 ŠAĽA
  Viliam DEÁK 67 ŠAĽA
  Vladimír MÓRI 47 ŠAĽA
  Peter PACKA 53 ŠAĽA
  Ivan RUMANOVSKÝ 62 ŠAĽA
  Tibor TIMÁR 60 ŠAĽA
  Marián VLK 49 ŠAĽA
  Ladislav ČERGE 71 ŠTÚROVO
  Jozef KESERÜ 67 ŠTÚROVO
  Jozef LAMPERT 62 ŠTÚROVO
  Tibor MURÁNI 74 ŠTÚROVO
  Ľudovít ROMÁNIK 75 ŠTÚROVO
  Otto GOGA 72 TOPOĽČANY
  František LUCIAK, PhD. 68 TOPOĽČANY
  Oľga LUCIAKOVÁ 62 TOPOĽČANY
  Vladimír SAJKO 50 TOPOĽČANY
  Jozef SOLČANSKÝ 74 TOPOĽČANY
  Anton ŠTRBA 70 TOPOĽČANY
  Štefan TRETINÁR 52 TOPOĽČANY
  Dušan BAŇACKY 61 TREBIŠOV
  Ján BELÁSEK 63 TREBIŠOV
  Ľubomír GODARSKÝ 54 TREBIŠOV
  Ján KURIŠKO 69 TREBIŠOV
  Mikuláš ŠANTA 55 TREBIŠOV
  Peter VAJO 50 TREBIŠOV
  Miroslav BOČÁK 65 TRENČÍN
  Dana DODONKOVÁ 65 TRENČÍN
  Martina HERCOVÁ 47 TRENČÍN
  Peter KOŠŤÁL 49 TRENČÍN
  Milan PREKOP 50 TRENČÍN
  Pavol STRAKA 63 TRENČÍN
  Roman STUPARIČ 56 TRENČÍN
  Peter ŠEFRANKA 57 TRENČÍN
  Roman ŽITŇANSKÝ 51 TRENČÍN
  Jozef BEHÚL 56 TRNAVA
  Marián CILLING 54 TRNAVA
  Štefan DVORSKÝ 63 TRNAVA
  Dušan GAJARSKÝ 67 TRNAVA
  Ľuboš JURIČEK 57 TRNAVA
  Pavol KOŠŤÁL 64 TRNAVA
  Antonín KOZOŇ 69 TRNAVA
  Jozef LAPOŠ 53 TRNAVA
  Pavol LIPTÁK 67 TRNAVA
  Milan MEDOVIČ 67 TRNAVA
  Augustín NOVÁK 65 TRNAVA
  Anton SLAMA 69 TRNAVA
  Jaroslav SVETLÍK 63 TRNAVA
  Rastislav SZÉKELY 46 TRNAVA
  Dušan ŠEVEČEK 50 TRNAVA
  Jozef ŠTEVÍK 57 TRNAVA
  Robert TÁNCZOS 44 TRNAVA
  Marian VALENTOVIČ 66 TRNAVA
  Jozef VETRÍK 56 TRNAVA
  Štefan GÁLIK 66 ZLATÉ MORAVCE
  Jaroslav MIHÁLOV 65 ZLATÉ MORAVCE
  Stanislav RENDEK 66 ZLATÉ MORAVCE
  Ján BARTEK 64 ZVOLEN
  Stanislav GAVALEC 62 ZVOLEN
  Vladimír CHLEBO 59 ZVOLEN
  Ján PAVELKA 61 ZVOLEN
  Ján VARGA 73 ZVOLEN
  Ludovít KARÁCSONY 63 ŽARNOVICA
  Milan KOŠTA 65 ŽARNOVICA
  Milan LAJČIAK 60 ŽARNOVICA
  Gabriel GAÁL 50 ŽELIEZOVCE
  Alexander GYÜRKY 73 ŽELIEZOVCE
  Adrián BEGÁŇ 50 ŽILINA
  Vladimír BUŇO 59 ŽILINA
  Štefan GAŠO 68 ŽILINA
  Tibor GRŇA 54 ŽILINA
  Ján HAVKO 56 ŽILINA
  Ján KUBINEC 67 ŽILINA
  Dušan KYSEL 58 ŽILINA
  Marián NOVÁK 66 ŽILINA
  Dušan PAKANEC 58 ŽILINA
  Dušan SEDLIAČEK 63 ŽILINA
  Jozef ŠEDA 44 ŽILINA
  Emil ŠEFAR 62 ŽILINA
  Štefan ŠTEFÚN 66 ŽILINA
  Ľubomír ŠUTÁK 57 ŽILINA
  Ladislav TARABÍK 72 ŽILINA
  Peter TICHÝ 66 ŽILINA
  Stanislav ZEMANČÍK 64 ŽILINA
         
Všetkým oslávencom prajeme pevné zdravie, veľa úspechov v osobnom živote a mnoho ďalších rokov strávených v kruhu svojich blízkych a priateľov.
         
Zoznam oslávencov je spracovaný z evidencie APVV vytvorenej z podkladov jednotlivých Miestnych organizácii APVV.
         
Ak má niekto záujem poslať oslávencovi gratuláciu, môže tak urobiť prostredníctvom predsedu MO APVV, ktorej je oslávenec členom. Adresy trvalého pobytu a telefónne čísla oslávencov prípadne iných členov APVV Vám bez ich súhlasu nebudú poskytnuté.
         
Prezídium APVV.