Naše družstvo sa dňa 11.9.2021 zúčastnilo už VII. ročníka krajskej súťaže vo varení gulášu. Reprezentovali nás Peter Bilko, Peter Kopáč a Jolana Kováčová. Súťaž sa uskutočnila v areáli MŠK Želiezovce a táto MO ju zorganizovala. Naše družstvo sa v konkurencii 7 družstiev nestratilo.
     Po vyhodnotení súťaže bolo vykonané žrebovanie, ktorá MO v roku 2022 zorganizuje túto súťaž. Žreb určil, že to bude naša MO. Už teraz všetkých vrelo pozývame. Záverom chcem poďakovať za super zorganizovanie tejto súťaže MO APVV Želiezovce. Fotografie si môžete pozrieť tu.

Radoslav Petráš
predseda MO APVV Nové Zámk
y

AKTUALIZÁCIA STRÁNKY: 14. septembra 2021

aktualizované: Noviny polícia, Rekreačná starostlivosť, Fotogaléria (MO NZ)

Fórum: prispievať môže iba člen APVV, ktorý je zaregistrovaný na stránke. Na vloženie príspevkov treba byť prihlásený.

Fotogaléria: Nájdete v "Hornom menu", "Miestne organizácie" a potom si treba vybrať kraj, mesto a otvorí sa podmenu, kde nájdete aj fotogalériu príslušnej MO.

Opustili nás: každá MO má svoj priečinok "Opustili nás", kde sú umiestnené parte.

 

Zatvoriť