Na základe oznámenia riaditeľa Centra účelových zariadení zo dňa 14. októbra 2020 zaslaného v súvislosti s opatreniami vydanými ÚVZ SR na zamedzenie šírenia ochorenia COVID19 platnými pre územie SR oznamujeme, že:
a) rekreačné pobyty od nástupného termínu 17.10.2020 sa rušia až do odvolania
b) skrátené rekreačné pobyty s termínom nástupu 15.10.2020 sa poskytnú v plánovanom termíne, t.j. budú ukončené 18.10.2020, pričom budú realizované s obmedzeniami v súlade s platnými opatreniami ÚVZ SR
c) rekreačné zariadenia budú telefonicky alebo e-mailom informovať všetkých držiteľov rekreačných poukazov na rekreačné pobyty s termínom nástupu od 17.10.2020 o tom, že rekreačný pobyt nebude poskytnutý a o postupe pre finančné vyrovnanie už uhradenej ceny za neposkytnutý rekreačný pobyt.

Oddelenie rekreačnej starostlivosti od dnešného dňa (14.10.2020) až do odvolania pozastavuje ponuky rekreačných pobytov.

Oznámenie MV SR - Sekcia personálnych a sociálnych činností a osobný úrad, organizačný odbor, oddelenie rekreačnej starostlivosti, si môžete prečítať tu .
Usmernenie vedúceho hygienika MV SR si môžete pozrieť tu .

AKTUALIZÁCIA STRÁNKY: 25. novembra 2020

aktualizované: Parte (MO Štúrovo), 2%

Fórum: prispievať môže iba člen APVV, ktorý je zaregistrovaný na stránke. Na vloženie príspevkov treba byť prihlásený.

Fotogaléria: Nájdete v "Hornom menu", "Miestne organizácie" a potom si treba vybrať kraj, mesto a otvorí sa podmenu, kde nájdete aj fotogalériu príslušnej MO.

Opustili nás: každá MO má svoj priečinok "Opustili nás", kde sú umiestnené parte.

 

Zatvoriť