PARTNERSKÉ ORGANIZÁCIE

Hlavné menu

Reklama

Príhlásenie

Zaväzujem sa dodržiavať Kódex diskutujúceho, s ktorým som sa oboznámil pred registráciou.

Zabudli ste heslo?
Neregistrovaný? Registrácia

Kto je tu?

Práve je pripojených:
7 Hostí 1 Člen
  • zolinko
Úvod
Informácia prezídia Tlačiť E-mail
Nedeľa, 15 júl 2018

     V piatok 6.7.2018 sa uskutočnil pod záštitou prezídia APVV v poradí už IV. ročník krajskej súťaže trojčlenných družstiev MO APVV z Prešovského kraja vo varení guláša. Spoluorganizátorom bola v tomto roku MO APVV Prešov. Akcia sa konala v prírodnom areáli Kamenný mlyn pri obci Krivany.

     Za ideálneho počasia sa akcia vydarila a to aj vďaka vytvoreniu podmienok a materiálnej pomoci predsedníctva MO APVV Prešov. Už od začiatku súťaže (10:00 h) bolo zabezpečené občerstvenie (guláš, pečené ryby, alko, nealko, káva) a nechýbalo ani vystúpenie 5 člennej folklórnej skupiny Prešovskí heligonkári.
     Súťaže sa zúčastnili trojčlenné družstvá o všetkých MO APVV Prešovského kraja (okrem MO Svidník) a to Bardejov, Poprad, Prešov, Spišské Podhradie, Stará Ľubovňa a Stropkov za prítomnosti aj predsedov z niektorých MO APVV (Bardejov, Prešov a Poprad).
     Každé družstvo malo tričká s logom APVV a názvom svojej miestnej organizácie a aj kuchársku zásteru a čiapku s nápisom APVV - VETERAN POLICE SLOVAKIA.
     V hodnotiacej komisii boli aj dve profesionálne kuchárky. Predložené vzorky jednotlivých družstiev boli označené tak, že bola zabezpečená plná objektivita pri ich posudzovaní. Porota určila poradie a aj víťaza, ktorý získal putovný pohár na ďalší rok takto: 1. Stará Ľubovňa, 2. Bardejov, 3. Prešov, 4.-6. bez určenia poradia: Poprad, Spišské Podhradie a Stropkov.
     Družstvá na prvých troch miestach získali poháre, všetky družstvá diplomy a každý súťažiaci aj upomienkové predmety (tričko s logom APVV a názvom MO APVV a čiapku s logom APVV). Ceny odovzdal prezident APVV JUDr. Gluškov, predseda MO Prešov Vendelín Lipovský a riaditeľ odboru poriadkovej polície z KR PZ v Prešove plk. Mgr. Š. Leščák.
     Účastníci sa dohodli, že spoluorganizátorom ďalšieho, v poradí V. ročníka, bude MO APVV Spišské Podhradie. Fotografie si môžete pozrieť tu.

predzídium APVV

 

Kto má meniny?

Utorok, 17. júl 2018

Dnes má meniny
Bohuslav
Zajtra má meniny
Kamila

Počítadlo návštev

TOPlist
© 2018 www.asociaciapolicajtov.sk
Webhosting našej stránky zabezpečuje WebSupport.sk