PARTNERSKÉ ORGANIZÁCIE

Hlavné menu

Reklama

Príhlásenie

Zaväzujem sa dodržiavať Kódex diskutujúceho, s ktorým som sa oboznámil pred registráciou.

Zabudli ste heslo?
Neregistrovaný? Registrácia

Kto je tu?

Práve je pripojených:
6 Hostí
Úvod
Správa prezídia APVV Tlačiť E-mail
Sobota, 22 september 2018

      V dňoch 19. - 21.9.2018 sa v hoteli AGRO vo Veľkej Lomnici konal v poradí už XIII. kongres APVV. Na kongrese sa zúčastnili zástupcovia 42. z 45. miestnych organizácii združenia, štátny tajomník MV SR, riaditeľ Odboru sociálneho zabezpečenia SPaSČ MV SR, zástupcovia pridružených členov APVV a organizácii, s ktorými APVV spolupracuje.

     Na tomto kongrese bola prvýkrát slávnostným spôsobom uvedená zástava APVV a významným bola nielen účasť ale aj vystúpenie štátneho tajomníka MV SR a riaditeľa Odboru sociálneho zabezpečenia SPaSČ MV SR.
     Kongres riešil aktuálne otázky združenia, zabezpečenie volieb nových predsedníctiev v niektorých miestnych organizáciách začiatkom roka 2019, odsúhlasil ďalší postup v kauze nevalorizácie výsluhových dôchodkov v roku 2012, v návrhu valorizácie dôchodkov od roku 2019, v postupoch voči Sociálnej poisťovni a zaoberal sa aj ďalšími aktuálnymi témami, napr. schválil aj zmenu stanov, smernicu o symboloch APVV, usmernenie konania krajských akcií a zmenu smernice o oceňovaní v APVV. Potvrdil aj podpísanú dohodu o spolupráci s Klubom priateľov polície Banská Bystrica, pridružené členstva Klubu priateľov Polície Trenčín a Klubu priateľov polície Lučenec.
     Predsedovia našich miestnych organizácií si prevzali výtlačky deviatej publikácie APVV pre všetkých členov, vianočné pohľadnice, členské známky na rok 2019, nové vložky k členským preukazom (rok vydania 2009) a kalendáre.
     Na konanie kongresu mali predsedovia miestnych organizácii k dispozícii Správy o činnosti, ktoré predkladalo prezídium a všetkým bude zaslaná z kongresu aj zápisnica, uznesenie a rozpočet prezídia na rok 2019 tak, aby sa s týmito materiálmi mohli oboznámiť aj všetci naši členovia.
     Fotografie si môžete pozrieť tu.

JUDr. Hristo Gluškov
prezident APVV

 

Kto má meniny?

Streda, 20. marec 2019

Dnes má meniny
Víťazoslav
Zajtra má meniny
Blahoslav

Počítadlo návštev

TOPlist
© 2019 www.asociaciapolicajtov.sk
Webhosting našej stránky zabezpečuje WebSupport.sk