PARTNERSKÉ ORGANIZÁCIE

Hlavné menu

Reklama

Príhlásenie

Zaväzujem sa dodržiavať Kódex diskutujúceho, s ktorým som sa oboznámil pred registráciou.

Zabudli ste heslo?
Neregistrovaný? Registrácia

Kto je tu?

Práve je pripojených:
7 Hostí
Úvod
Správa MO Košice Tlačiť E-mail
Piatok, 22 jún 2018

 Oslavy Dňa polície

     Tak ako každý rok aj v tomto roku sa dňa 21.6.2018, pri príležitosti osláv Dňa Policajného zboru, v priestoroch Gastrorekrei v Košiciach, konalo stretnutie členov MO APVV Košice s vrcholovým manažmentom KR PZ v Košiciach (riaditelia odborov a samostatných oddelení), riaditeľom OR PZ Košice a OR PZ Košice - okolie, zástupcami SOŠ PZ Košice, útvarov Prezídia PZ a MV SR dislokovaných v Košiciach, prezidentom Slovenskej sekcie IPA a ďalšími.

     Na stretnutie boli pozvaní tí členova MO APVV, ktorí v tomto roku oslávili, resp. oslávia okrúhle životné jubileá, tj. 50, 55, 60, 65, 70, 71, 73 až 92, ktoré v tomto roku oslávi najstarší člen p. Andrej Ferko. Akcie sa zúčastnilo 90 členov a 10 hostí.
     V príhovore vystúpili predseda MO APVV Košice a za KR PZ v Košiciach riaditeľ odboru poriadkovej polície plk. Mgr. Kopčo.
     Na tejto akcii, boli pri príležitosti oslavy 50., 60., 70. a 80. výročia narodenia, odovzdané ocenenia APVV (Čestný odznak APVV a Pamätný list), ktoré udelil prezident APVV. Okrem toho prezident PZ udelil 6. členom miestnej organizácie, na návrh prezidenta APVV, ocenenie Plaketa za zásluhy o rozvoj PZ, ktoré im bude odovzdané v mesiaci september pri príležitosti osláv Dňa polície na KR PZ v Košiciach.
     Posedenie prebehlo vo veľmi priateľskom ovdzuší. Akcia mala veľmi dobrú úroveň, všetkými prítomnými bola hodnotená veľmi pozitívne a najmä bývalí policajti ocenili možnosť vymeniť si informácie so súčasným vedením KR PZ v Košiciach a ostatných útvarov PZ pri takejto významnej udalosti. Fotografie si môžete pozrieť tu.

JUDr. Hristo Gluškov
predseda MO APVV Košice

 

Kto má meniny?

Utorok, 17. júl 2018

Dnes má meniny
Bohuslav
Zajtra má meniny
Kamila

Počítadlo návštev

TOPlist
© 2018 www.asociaciapolicajtov.sk
Webhosting našej stránky zabezpečuje WebSupport.sk