PARTNERSKÉ ORGANIZÁCIE

Hlavné menu

Reklama

Príhlásenie

Zaväzujem sa dodržiavať Kódex diskutujúceho, s ktorým som sa oboznámil pred registráciou.

Zabudli ste heslo?
Neregistrovaný? Registrácia

Kto je tu?

Práve je pripojených:
5 Hostí
Úvod
Správa prezídia APVV Tlačiť E-mail
Pondelok, 26 september 2016

      V dňoch 21.-23.9.2016 sa v hoteli AGRO vo Veľkej Lomnici konal v poradí už XI. kongres APVV. Na kongrese sa zúčastnili zástupcovia 41. z 44. miestnych organizácii združenia a predseda Klubu príslušníkov PZ vo výslužbe Trebišov.

     Po ukončení štvorročného volebného obdobia bolo zvolené nové prezídium a nová revízna komisia. Kongres prerokoval a odsúhlasil Programové zameranie APVV na roky 2016 - 2020 a riešil aktuálne otázky združenia, zabezpečenie volieb nových predsedníctiev v niektorých miestnych organizáciách začiatkom roka 2017, zaoberal sa napr. aj stavom v tzv. nevalorizácii našich dôchodkov v roku 2012, valorizáciou dôchodkov v roku 2017 a 2018 a ďalšími aktuálnymi témami.
     Predsedovia našich miestnych organizácií si prevzali výtlačky siedmej publikácie APVV pre všetkých členov, vianočné pohľadnice, členské známky na rok 2017, nové vložky k členským preukazom (rok vydania 2007) a podklady k aktualizácii jednotnej evidencii členov.
     Z konania kongresu bude zaslaná všetkým predsedom MO APVV zápisnica, uznesenie, Správa o činnosti prezídia medzi X. a XI. kongresom, Správa o stave členskej základne, Správa revíznej komisie o kontrolnej činnosti, Správy o hospodárení za rok 2015 a doterajšie obdobie roka 2016 tak, aby sa s týmito materiálmi mohli oboznámiť aj všetci naši členovia.

JUDr. Hristo Gluškov
prezident APVV

 

Kto má meniny?

Streda, 20. marec 2019

Dnes má meniny
Víťazoslav
Zajtra má meniny
Blahoslav

Počítadlo návštev

TOPlist
© 2019 www.asociaciapolicajtov.sk
Webhosting našej stránky zabezpečuje WebSupport.sk