PARTNERSKÉ ORGANIZÁCIE

Hlavné menu

Reklama

Komunálna poisťovňa
Komunálna poisťovňa

Príhlásenie

Zaväzujem sa dodržiavať Kódex diskutujúceho, s ktorým som sa oboznámil pred registráciou.

Zabudli ste heslo?
Neregistrovaný? Registrácia

Kto je tu?

Práve je pripojených:
11 Hostí
Úvod
Správa Prezídia APVV

      V dňoch 20.-21.5.2016 sa v súlade so stanovami APVV čl. 14 ods. 11 a schváleným Plánom činnosti prezídia, konalo 2. zasadanie prezídia APVV  po X. kongrese. Na zasadaní sa zúčastnili všetci členovia prezídia APVV (okrem JUDr. Mizeríka), tiež Ing. Bizub - sekretár, Ing. Milán - preseda revíznej komisie, Ing. Klenko - pokladník a Bruno Jendrál - administrátor web stránky APVV.

     Hlavným cieľom bolo vyhodnotiť plnenie úloh prijatých na X. kongrese, z plánu činnosti prezídia medzi X. a XI. kongresom, stav hospodárenia a členskej základne, ďalej príprava konania XI. kongresu (aj návrh kandidátky na voľby nového prezídia) a zabezpečenie činnosti APVV do konania kongresu.
     Jednou z tém bolo nielen dohodnutie ďalšieho postupu v kauze tzv. "nevalorizácie výsluhových dôchodkov v roku 2012", ale aj oboznámenie sa s činnosťou sociálno-zdravotnej komisie, jej predloženého materiálu k valorizácii dôchodkov a postupu przídia k tejto problematike v najbližšom období (zaslanie stanoviska APVV napr. MPSVaR, MV SR, ZVaJS, niektorým výborom NR SR a ďalším, o čom budeme priebežne zverejňovať informácie na web stránke), vyhodnotenie konania členských schôdzi miestnych organizácii, návrh zmien stanov a rokovacieho poriadku, odsúhlasenie nákupu ocenení (medaile APVV), vydanie ďalšieho čísla publikácie APVV, využitie sumy získanej z darovania 2% z daní právnických a fyzických osôb za rok 2015, zabezpečovanie rutinných činnosti súvisiacich s činnosťou združenia a ďalšie aktuálne otázky.
     O konkrétnych výsledkoch plnenia všetkých úloh budú informovaní predsedovia miestnych organizácii APVV na XI. kongrese, ktorý bude 21.-23. septebra 2016 vo Veľkej Lomnici (hotel AGRO).
     Z dôvodu hospodárneho nakladania s finančnými prostriedkami bude 3. zasadanie prezídia APVV 21.9.2016, t.j. večer pred konaním XI. kongresu.

JUDr. Hristo Gluškov
1. viceprezident APVV

 

Kto má meniny?

Štvrtok, 22. november 2018

Dnes má meniny
Cecília
Zajtra má meniny
Klement

Počítadlo návštev

TOPlist
© 2018 www.asociaciapolicajtov.sk
Webhosting našej stránky zabezpečuje WebSupport.sk