Narodeniny členov od 1.6. do 30.6.2019
           
  Meno Priezvisko výročie MO APVV
  Ladislav BOHUMEL   66 BANSKÁ BYSTRICA
  Juraj DEBNÁR   51 BANSKÁ BYSTRICA
  Jaroslav DOLINAJ   59 BANSKÁ BYSTRICA
  Milan GREČMÁL   68 BANSKÁ BYSTRICA
  Peter GREGUŠ   55 BANSKÁ BYSTRICA
  Juraj HOLČÍK   70 BANSKÁ BYSTRICA
  Milan CHRIEN   61 BANSKÁ BYSTRICA
  Ján KAPEC   41 BANSKÁ BYSTRICA
  Miloš KOSKA   68 BANSKÁ BYSTRICA
  Slavomír MACKO   67 BANSKÁ BYSTRICA
  Dušan MAJOR   68 BANSKÁ BYSTRICA
  Ľubomír MALIČKAY   63 BANSKÁ BYSTRICA
  Marian MARTULIAK   66 BANSKÁ BYSTRICA
  Igor MELOŠ   58 BANSKÁ BYSTRICA
  Dušan MIKLUŠ   70 BANSKÁ BYSTRICA
  Peter MOTYČKA   51 BANSKÁ BYSTRICA
  Marcel NECPAL   64 BANSKÁ BYSTRICA
  Jozef NOVÁČEK   63 BANSKÁ BYSTRICA
  Emil OSIF   76 BANSKÁ BYSTRICA
  Róbert RAJNOHA   51 BANSKÁ BYSTRICA
  František SMITEK   65 BANSKÁ BYSTRICA
  Jozef ŠIMKO   65 BANSKÁ BYSTRICA
  Viliam TOMÁŠEK   64 BANSKÁ BYSTRICA
  Dušan VALLO   61 BANSKÁ BYSTRICA
  Jozef VÍTEK   63 BANSKÁ BYSTRICA
  Peter ZAMIEŠAL   63 BANSKÁ BYSTRICA
  Vasiľ GERNÁT   65 BARDEJOV
  Mikuláš HORVÁT   62 BARDEJOV
  Ján HROMOHO   55 BARDEJOV
  Ondrej NAGY   65 BARDEJOV
  Jozef OLŠANSKÝ   52 BARDEJOV
  Peter SIM   77 BARDEJOV
  Peter SOVA   71 BARDEJOV
  Ján ŠESTÁK   67 BARDEJOV
  Ján VANTA   60 BARDEJOV
  Vladimír CVIK   71 BRATISLAVA II
  Alojz GALBAVÝ   67 BRATISLAVA II
  Pavol HALÁS   62 BRATISLAVA II
  Ján HOLEČKA   72 BRATISLAVA II
  Marta HOLEČKOVÁ   68 BRATISLAVA II
  František CHAMULA   63 BRATISLAVA II
  Štefan KIŠ   62 BRATISLAVA II
  Jaroslav MARCINKA   68 BRATISLAVA II
  Vincent RECHTORÍK   68 BRATISLAVA II
  Martin SITIAR   68 BRATISLAVA II
  Emil ŠTVRTECKÝ   72 BRATISLAVA II
  Cyril BALAŠKO   69 BRATISLAVA IV
  František BAŇAS   71 BRATISLAVA IV
  Miroslav BENKOVSKÝ   62 BRATISLAVA IV
  Vladimír CHŇOUPEK   58 BRATISLAVA IV
  Ján KIŠAC   79 BRATISLAVA IV
  Ľubica KOPERNICKÁ   62 BRATISLAVA IV
  Roman KRAJČOVIČ   55 BRATISLAVA IV
  Rudolf MASAROVIČ   80 BRATISLAVA IV
  Ján MŇAČKO   57 BRATISLAVA IV
  František MURGAŠ   79 BRATISLAVA IV
  Peter PRVONIČ   71 BRATISLAVA IV
  Peter PUŽA   56 BRATISLAVA IV
  Pavel RONČ   66 BRATISLAVA IV
  Ján ŠIMKO   73 BRATISLAVA IV
  Vladimír BALOGH   73 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Darina BIZNÁROVÁ   71 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Irena BOŠANSKÁ   69 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Jarmila ČIERNA   62 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Irena HOFFEROVÁ   55 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Juraj HOLDOŠ   55 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Štefan KARPÁČ   64 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Miroslav KOVÁČ   63 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Zdenko KRIVOŠÍK   67 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Miroslav KULÍŠEK   85 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Pavol KURUC   58 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Ivan LŐRINC   51 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Igor LOVÁS   65 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Marta MIKUŠÍKOVÁ   66 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Ingrid NOVÁKOVÁ   51 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Miroslav PLEŠKO   69 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Vladimír SKLENKA   43 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Ján ŠIMON   62 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Ján TALÁR   60 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Milan TRNKA   68 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  František VARGA   66 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Ľubomír VRBAN   67 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Kvetoslava ZBÍNOVÁ   57 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Pavol ZELINKA   47 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Alexander BARDÚN   44 BRATISLAVA V
  Jaroslav BARTOŠ   67 BRATISLAVA V
  Vladimír BEČÁR   67 BRATISLAVA V
  Jozef BOBULA   71 BRATISLAVA V
  Jozef CINTULA   60 BRATISLAVA V
  Miroslav ČECH   65 BRATISLAVA V
  Pavol DOMIAN   70 BRATISLAVA V
  Peter DUDA   56 BRATISLAVA V
  Vladimír DURANÍK   52 BRATISLAVA V
  Zdeněk ĎURĎÁK   56 BRATISLAVA V
  Antónia FRANKOVÁ   67 BRATISLAVA V
  Peter FRŤALA   57 BRATISLAVA V
  Ignác HEČKO   71 BRATISLAVA V
  Ivan HEROLD   62 BRATISLAVA V
  Zoltán HIDAŠI   71 BRATISLAVA V
  Ján HÜBER   68 BRATISLAVA V
  Ján KAMENSKÝ   67 BRATISLAVA V
  Štefan KRCHŇÁK   60 BRATISLAVA V
  Ján KRUĽ   61 BRATISLAVA V
  Peter LÉPEŠ   53 BRATISLAVA V
  Miroslav LIESKOVSKÝ   63 BRATISLAVA V
  Štefan MALATINEC   82 BRATISLAVA V
  Jozef MALICHER   59 BRATISLAVA V
  Jozef MARČIŠ   67 BRATISLAVA V
  Vladislav POLUCH   76 BRATISLAVA V
  Miroslav RŐTLING   64 BRATISLAVA V
  Anton STENCHLÁK   61 BRATISLAVA V
  Peter ŠTELLÁR   62 BRATISLAVA V
  Libor TOMAŠČIK   68 BRATISLAVA V
  Tibor TREŠČANSKÝ   63 BRATISLAVA V
  Juraj UHLIAR   59 BRATISLAVA V
  Miroslav VANEK   73 BRATISLAVA V
  Pavol VENDLEK   60 BRATISLAVA V
  Ladislav ZIRIG   71 BRATISLAVA V
  Miroslav FIREK   51 ČADCA
  Milan GERÁT   53 ČADCA
  Michal HANULIAK   52 ČADCA
  Milan KASAJ   61 ČADCA
  Miroslav KOCÚR   69 ČADCA
  Tibor KULLA   55 ČADCA
  Pavol LIČŠÁK   50 ČADCA
  Miroslav LUČAN   71 ČADCA
  Pavol PERĎOCH   46 ČADCA
  Emil ŠKRAPKO   75 ČADCA
  Pavol ŠVABIK   61 ČADCA
  Anton ŽIBRUN   69 ČADCA
  Peter BABALA   81 DOLNÝ KUBÍN
  Ľudmila BABICOVÁ   67 DOLNÝ KUBÍN
  Ján BREZNÁNIK   66 DOLNÝ KUBÍN
  Igor ČERŇAN   55 DOLNÝ KUBÍN
  Miroslav ČULÁK   64 DOLNÝ KUBÍN
  Peter CHOMISTEK   46 DOLNÝ KUBÍN
  Peter JANKOLA   49 DOLNÝ KUBÍN
  Vladimír MAJERNÍK   57 DOLNÝ KUBÍN
  Milan MIKULÁŠ   79 DOLNÝ KUBÍN
  Miroslav PAVLE   65 DOLNÝ KUBÍN
  Bohuslav STUPKA   64 DOLNÝ KUBÍN
  Ján ŠKODROŇ   89 DOLNÝ KUBÍN
  Ján ŠTRBÁŇ   72 DOLNÝ KUBÍN
  Róbert CSÉFALVAY   59 DUNAJSKÁ STREDA
  Ladislav KOPÁČ   66 DUNAJSKÁ STREDA
  Viliam LELKES   54 DUNAJSKÁ STREDA
  Tibor LELKES   45 DUNAJSKÁ STREDA
  Vojtech MÉHES   62 DUNAJSKÁ STREDA
  Jindřich ROSÍK   69 DUNAJSKÁ STREDA
  Ján TEPLICKÝ   61 DUNAJSKÁ STREDA
  František TOVARYŠ   57 DUNAJSKÁ STREDA
  Tibor VARGA   64 DUNAJSKÁ STREDA
  Ladislav DÖME   55 GALANTA
  Miroslav ĎURAČKA   68 GALANTA
  Jozef FÁBRI   56 GALANTA
  Milan FIALA   67 GALANTA
  Jozef MOLNÁR   56 GALANTA
  Marcel HRTÁNEK   73 KOMÁRNO
  Ľudovít LAKATOS   68 KOMÁRNO
  Michal BALAŠČÁK   70 KOŠICE
  Peter BÉREŠ   59 KOŠICE
  Jozef BOŠIAK   44 KOŠICE
  Miroslav BURIÁNEK   61 KOŠICE
  Leopold DIKAN   65 KOŠICE
  Ľubomír ĎORĎ   53 KOŠICE
  Pavol ĎORDIK   61 KOŠICE
  Jozef DUDÁŠ   66 KOŠICE
  Peter FERKO   52 KOŠICE
  Jozef HALÁS   60 KOŠICE
  Peter HÚSKA   46 KOŠICE
  Peter JAŠKO   54 KOŠICE
  Viktor JURÍK   65 KOŠICE
  Vladimír KORMÁŇOŠ   66 KOŠICE
  Dušan KOTOS   65 KOŠICE
  Ján KOVÁČ   61 KOŠICE
  Mária LACKOVÁ   61 KOŠICE
  Ján LISOŇ   74 KOŠICE
  Dušan LUKÁČ   67 KOŠICE
  Boris LYSÝ   56 KOŠICE
  Ján MAGNES   62 KOŠICE
  Ján MALEJČIK   71 KOŠICE
  Igor MARCINKO   52 KOŠICE
  Dušan MÁZIK   68 KOŠICE
  Ján PALUŠÁK   72 KOŠICE
  Ján POLLÁK   63 KOŠICE
  Pavol PROKS   50 KOŠICE
  Ľubomír PRŠEBICE   64 KOŠICE
  Pavol PSOTKA   65 KOŠICE
  Marián RAGAN   59 KOŠICE
  Ján SKOKAN   77 KOŠICE
  Michal SMERIGA   66 KOŠICE
  Dušan SMOLÁK   69 KOŠICE
  Ján SZAKSZON   68 KOŠICE
  Ladislav SZELLEY   71 KOŠICE
  Blanka ŠANDOVÁ   58 KOŠICE
  Peter ŠČERBA   60 KOŠICE
  Ján ŠTIEBER   63 KOŠICE
  Vojtech ŠTROMP   56 KOŠICE
  Peter TOMAŠOV   61 KOŠICE
  Ján TOTH   65 KOŠICE
  Ladislav TRESA   62 KOŠICE
  Alexander VÉGŠÖ   68 KOŠICE
  Mária VENDEĽOVÁ   68 KOŠICE
  Ján ZÁLOM   59 KOŠICE
  Otto ZÁPOTOCKÝ   63 KOŠICE
  Ján ZUBAĽ   53 KOŠICE
  Ladislav BOHÁCS   58 KRÁĽOVSKÝ CHLMEC
  Miroslav JÁGER   50 KRÁĽOVSKÝ CHLMEC
  Július KÁDAŠI   55 KRÁĽOVSKÝ CHLMEC
  Vojtech NÓGRÁDI   58 KRÁĽOVSKÝ CHLMEC
  Tibor SZOTÁK   49 KRÁĽOVSKÝ CHLMEC
  Pavol DEBNÁR   71 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Jozef DROPPA   56 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Dušan HRADSKÝ   64 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Stanislav JANČUŠKA   57 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Peter MATEJOVIE   60 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Pavel MURTIN   62 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Ivan PELACH   55 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Ján SKUBÍK   65 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Miroslav SOCHÁŇ   59 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Ivan UŽÍK   56 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Milan AMBRUŠ   71 MALACKY
  Emil HUBINA   67 MALACKY
  Vladimír OBSELKA   72 MALACKY
  Milan RYBÁR   63 MALACKY
  Ivan STRÍBRNSKÝ   51 MALACKY
  Pavol TURÁNEK   67 MALACKY
  Martin ŽOLNAY   47 MALACKY
  Dušan BARČÍK   61 MARTIN
  Ján DUBOVEC   62 MARTIN
  Pavol FABIAN   64 MARTIN
  Jaroslav GECÍK   55 MARTIN
  Viliam HOLEC   73 MARTIN
  Peter KLINCKO   61 MARTIN
  Ľubomír NOSEK   52 MARTIN
  Dušan SIRÁŇ   52 MARTIN
  Dušan ŠKROVINA   74 MARTIN
  Pavel TEMNIAK   66 MARTIN
  Peter TOKARČÍK   66 MARTIN
  Juraj FEDORKO   57 MICHALOVCE
  Jana JURÍKOVÁ   56 MICHALOVCE
  Miroslav KACARABČIN   58 MICHALOVCE
  Eduard KUZMA   55 MICHALOVCE
  Jaroslav SALAGA   57 MICHALOVCE
  Juraj SEREJ   54 MICHALOVCE
  Stanislav KOZÁK   57 MOLDAVA NAD BODVOU
  Ján TANCÁR   64 MOLDAVA NAD BODVOU
  Imrich ARPÁŠ   70 NITRA
  Maroš BÉDI   45 NITRA
  Miroslav BOJDA   63 NITRA
  Peter CZAKÓ   52 NITRA
  Jozef ČANIGA   60 NITRA
  Marian ČERVENKA   67 NITRA
  Ladislav DEDEK   67 NITRA
  Roman ELIAŠIK   48 NITRA
  Miloš FÁBRY   57 NITRA
  František FANČOVIČ   84 NITRA
  Erika HALLOVÁ   57 NITRA
  Pavol HUPKA   52 NITRA
  Ladislav JÓKAY   64 NITRA
  Jozef KARDOŠ   46 NITRA
  Alexander KIAC   72 NITRA
  Karol MANCÍR   64 NITRA
  Ľuboš MARTIŠKA   53 NITRA
  Stanislav MIHÁLIK   56 NITRA
  Jozef MIKAČ   50 NITRA
  Ivan MRÁZIK   55 NITRA
  Vladimír PAPP   58 NITRA
  Samuel PLESNÍK   75 NITRA
  Juraj RÁC   57 NITRA
  Tibor ROMAN   55 NITRA
  Štefan SENTEŠ   57 NITRA
  Pavol SCHWARC   65 NITRA
  Ján ŠIMÁK   70 NITRA
  Peter ŠTÓS   46 NITRA
  Peter TRNKA   66 NITRA
  Ľudovit ZABÁK   68 NITRA
  Peter ŽIAČKO   51 NITRA
  Dušan BARTOŠ   48 NOVÉ ZÁMKY
  Dušan BARUS   66 NOVÉ ZÁMKY
  Peter BENC   67 NOVÉ ZÁMKY
  Štefan ČERVENKA   72 NOVÉ ZÁMKY
  Peter DOBROVOCKÝ   46 NOVÉ ZÁMKY
  Eugen FARKAS   68 NOVÉ ZÁMKY
  Júlia HAMRANOVÁ   66 NOVÉ ZÁMKY
  Peter KISS   67 NOVÉ ZÁMKY
  Vladimír KOCO   63 NOVÉ ZÁMKY
  Pavol LUKÁČ   61 NOVÉ ZÁMKY
  Vladimír ROSINA   48 NOVÉ ZÁMKY
  Marian ROŠTECKÝ   51 NOVÉ ZÁMKY
  František RYŠKA   63 NOVÉ ZÁMKY
  Štefan TURAN   65 NOVÉ ZÁMKY
  Ľubomír BREZNICKÝ   66 PEZINOK
  František CSEFALVAY   59 PEZINOK
  Ivan FISCHER   68 PEZINOK
  Daniel KLUKA   68 PEZINOK
  František KOVÁCS   56 PEZINOK
  Miroslav ONDERČIN   54 PEZINOK
  Ladislav PALŠOVIČ   65 PEZINOK
  Rudolf PASTUCHA   65 PEZINOK
  Zdenko ZBAVITEĽ   58 PEZINOK
  Ján DRAČKA   65 POPRAD
  Vladimír DUDAŠKO   53 POPRAD
  Beáta FÁBEROVÁ   44 POPRAD
  Dušan GEMZA   66 POPRAD
  Dušan HLBINA   68 POPRAD
  Valent KOPČÍK   73 POPRAD
  Ivan KRAHULEC   62 POPRAD
  Vladimír KRAVEC   65 POPRAD
  Miroslav OVŠANÍK   61 POPRAD
  Peter PJONTEK   63 POPRAD
  Eduard STANKO   78 POPRAD
  Peter ŠMELKO   62 POPRAD
  Jordán BARTKO   76 POVAŽSKÁ BYSTRICA
  Vladimír ČECH   65 POVAŽSKÁ BYSTRICA
  Ľubomír GALČÍK   51 POVAŽSKÁ BYSTRICA
  Pavol HAJČÍK   58 POVAŽSKÁ BYSTRICA
  Pavol ŠUMEC   67 POVAŽSKÁ BYSTRICA
  Peter URGOŠ   44 POVAŽSKÁ BYSTRICA
  Jozef VANEČEK   68 POVAŽSKÁ BYSTRICA
  Anton BABJAK   65 PREŠOV
  Pavel DOLINSKÝ   58 PREŠOV
  Michal FARKAŠ   62 PREŠOV
  Ľubomír GAJDOŠ   58 PREŠOV
  Kamil GOLODŽEJ   48 PREŠOV
  Stanislav IŽARIK   72 PREŠOV
  Juraj JENČO   66 PREŠOV
  Marián KOLLÁR   64 PREŠOV
  Václav KORINOK   67 PREŠOV
  Ladislav KOZEL   60 PREŠOV
  Jozef NALEVANKO   60 PREŠOV
  Irena OLEJÁROVÁ   68 PREŠOV
  Jaroslav PIGULA   68 PREŠOV
  Ján PTÁK   64 PREŠOV
  Jozef ROMČO   55 PREŠOV
  Ľubomír SRNKA   58 PREŠOV
  Ľubomír SURINA   56 PREŠOV
  Vladimír VAVREK   65 PREŠOV
  Vladimír BAČÍK   67 PRIEVIDZA
  Marián ČIŽNÁR   56 PRIEVIDZA
  Ján CHALUPKA   75 PRIEVIDZA
  Peter KOVÁČ   56 PRIEVIDZA
  Jaroslav MIKULEC   69 PRIEVIDZA
  Ján MJARTAN   46 PRIEVIDZA
  Ján PETRISKA   47 PRIEVIDZA
  Ľubica PLIEŠOVSKÁ   62 PRIEVIDZA
  Ľubomír SOBČÁK   60 PRIEVIDZA
  Eduard URÍK   75 PRIEVIDZA
  Milan ŠULKO   64 RIMAVSKÁ SOBOTA
  Peter BOSÁK   60 ROŽŇAVA
  Ivan GRECMACHER   65 ROŽŇAVA
  Mikuláš HUSŤÁK   68 ROŽŇAVA
  Marián JANKOVIČ   60 ROŽŇAVA
  Attila LENGYEL   50 ROŽŇAVA
  Peter SLIVINSKÝ   54 ROŽŇAVA
  Ján STAROVE   64 ROŽŇAVA
  František ŠVEDA   67 ROŽŇAVA
  Anton KUBÍK   64 RUŽOMBEROK
  Milan GANYICZ   64 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Peter KLINEC   70 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Zdenek PRAŽENICA   64 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Otto URBANOVIČ   57 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Zuzana VALČOVÁ   67 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Konštantín BOLEBRUCH   75 SENICA
  Branislav JURČO   65 SENICA
  Tibor KUMANČÍK   63 SENICA
  Roman MOCKO   48 SENICA
  Alexander NEMEČKAY   71 SENICA
  Peter PRACHÁR   53 SENICA
  Jozef RAKOVSKÝ   72 SENICA
  Štefan FARKAŠ   75 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Peter KAMAS   70 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Peter KONKOĽ   60 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Ján KONTROŠ   71 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Ján LUKÁČ   60 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Ladislav PAVĽÁK   48 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  František SPIŠÁK   66 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Peter KALAFUT   64 SPIŠSKÉ PODHRADIE
  Vladimír PRISTÁŠ   69 SPIŠSKÉ PODHRADIE
  Ján ZELENÝ   73 SPIŠSKÉ PODHRADIE
  Vladimír JURIČKO   59 STARÁ ĽUBOVŇA
  Pavol KRIŠŠÁK   55 STARÁ ĽUBOVŇA
  Jaroslav ZAJAC   53 STARÁ ĽUBOVŇA
  Martin CICHÝ   65 STROPKOV
  Stanislav FARKAŠ   54 STROPKOV
  Dušan FEČKO   55 STROPKOV
  Jozef LUTAŠ-HUSŤAK   53 STROPKOV
  Dušan PUTNOK   54 STROPKOV
  Jozef VALUŠ   53 STROPKOV
  Ján ARTIM   62 SVIDNÍK
  Ján KANDRAVÝ   65 SVIDNÍK
  Štefan KOZIOT   68 SVIDNÍK
  Jozef ŠPIK   65 SVIDNÍK
  Edita ČIČOVÁ   63 ŠAĽA
  Igor KRAJČÍK   64 ŠAĽA
  Radovan NÉMETH   50 ŠAĽA
  Roman NOVOSAD   49 ŠAĽA
  Tibor SZABO   49 ŠAĽA
  Juraj TAKÁCS   49 ŠAĽA
  Štefan VRBOVSKI   50 ŠAĽA
  Csaba MOLNÁR   52 ŠTÚROVO
  Vladimír PELECH   67 ŠTÚROVO
  Milan BARBORÍK   64 TOPOĽČANY
  Stanislav GÁLIS   71 TOPOĽČANY
  Milan HROMADA   65 TOPOĽČANY
  Jozef JANČOVIČ   70 TOPOĽČANY
  Gabriela JANÍKOVÁ   53 TOPOĽČANY
  Stanislav KOHAJDA   60 TOPOĽČANY
  Milan LISY   70 TOPOĽČANY
  Dušan MIŠKOLCI   72 TOPOĽČANY
  Peter PAULEN   82 TOPOĽČANY
  Borislav ŠTEFKOVIČ   64 TOPOĽČANY
  Július VALAPKA   72 TOPOĽČANY
  Vojtech HAJDU   58 TREBIŠOV
  Jozef JURÁŠ   61 TREBIŠOV
  Peter PITÓCKY   52 TREBIŠOV
  Andrej TOBIÁŠ   64 TREBIŠOV
  Tibor TOMORI   66 TREBIŠOV
  Peter VINCEJ   57 TREBIŠOV
  Miroslav ČÍŽ   57 TRENČÍN
  Peter ĎURIŠ   58 TRENČÍN
  Daniela ELČÍKOVÁ   49 TRENČÍN
  Jozef HRUŠOVSKÝ   59 TRENČÍN
  Jaroslav MOTALÍK   68 TRENČÍN
  Jozef NOVOSÁD   65 TRENČÍN
  Štefánia ORIEŠKOVÁ   65 TRENČÍN
  Zdeno PASTOREK   59 TRENČÍN
  Anna PINKOVÁ   68 TRENČÍN
  Karol ŽÁK   57 TRENČÍN
  Emil ADAMIK   70 TRNAVA
  Stanislav HUTÁR   67 TRNAVA
  Jozef JURÍK   72 TRNAVA
  Jozef KOŠLÁB   56 TRNAVA
  Milan KULKA   61 TRNAVA
  Milan MAČAI   57 TRNAVA
  Kamil MIKULČÍK   69 TRNAVA
  Jaroslav PIKNA   57 TRNAVA
  Pavol VACHAN   70 TRNAVA
  Marián VEĽKÝ   53 TRNAVA
  Miroslav VEVERA   48 TRNAVA
  František VLK   76 TRNAVA
  Igor LÉNART   57 ZLATÉ MORAVCE
  Tibor SVORAD   56 ZLATÉ MORAVCE
  Vladimír SZEGÉNY   65 ZLATÉ MORAVCE
  Eva ANTALOVÁ   65 ZVOLEN
  Ján BOĎA   73 ZVOLEN
  Štefan GOLIAN   50 ZVOLEN
  Jozef LOMEN   52 ZVOLEN
  Vladimír PAVLÍK   68 ZVOLEN
  Ondrej PAVLÍK   71 ZVOLEN
  Ján FRONK   59 ŽARNOVICA
  Jaroslav GREGA   55 ŽARNOVICA
  Marián NITŠKO   72 ŽARNOVICA
  Alexander BEREK   67 ŽELIEZOVCE
  Juraj KLEPÁČ   68 ŽELIEZOVCE
  Ján KOVÁČ   72 ŽELIEZOVCE
  Helena MLYNÁROVÁ   69 ŽELIEZOVCE
  Jaroslav STREDA   64 ŽELIEZOVCE
  Dalibor BIROŠ   57 ŽILINA
  Jozef DAŇA   72 ŽILINA
  Radoslav DOBROŇ   48 ŽILINA
  Ivan DUBOVSKÝ   75 ŽILINA
  Jozef DUPKALA   48 ŽILINA
  Jaroslav HAŠAN   53 ŽILINA
  Jan IVANČIC   47 ŽILINA
  Milan KAMENIŠTIAK   65 ŽILINA
  Anton KORDULIAK   70 ŽILINA
  Miloš MIKULA   52 ŽILINA
  Ján SAGAN   65 ŽILINA
  Milan SEDALA   69 ŽILINA
  Viliam SYPTÁK   60 ŽILINA
  Janka ŠIMKOVÁ   63 ŽILINA
           
Všetkým oslávencom prajeme pevné zdravie, veľa úspechov v osobnom živote a mnoho ďalších rokov strávených v kruhu svojich blízkych a priateľov.
           
Zoznam oslávencov je spracovaný z evidencie APVV vytvorenej z podkladov jednotlivých Miestnych organizácii APVV.
           
Ak má niekto záujem poslať oslávencovi gratuláciu, môže tak urobiť prostredníctvom predsedu MO APVV, ktorej je oslávenec členom. Adresy trvalého pobytu a telefónne čísla oslávencov prípadne iných členov APVV Vám bez ich súhlasu nebudú poskytnuté.
           
Prezídium APVV.